Księgowość

księgowość dla spółekGotowe spółki zazwyczaj natychmiastowo są przeznaczone do prowadzenia działalności gospodarczej, która wymaga księgowości. Bardzo wielu naszych klientów pytało nas o usługę księgową oraz o możliwość polecenia biura rachunkowego dla ich nowo nabytych przedsiębiorstw. Z tego powodu też oferujemy naszym klientom usługę księgową. Nasi klienci bardzo często decydują się na budowę grupy kapitałowej w celu zmniejszenia zobowiązań podatkowych oraz zarządzania strukturą ich kosztów. Nasi konsultanci pomogą wam wyborze podmiotu prowadzącego księgowość oraz wykonującego audyt dla nowych spółek.

 

Prowadzenie księgowości

Nasza firma posiada własnych zaufanych księgowych z którymi pracujemy od wielu lat i prowadzą oni obsługę naszych podmiotów. Równocześnie są oni zazwyczaj przez nas sugerowani jako podmiot preferowany w zakresie obsługi księgowej Państwa firmy. W wypadku jeśli posiadają Państwo spółkę poza granicami Polski współpracujemy z biurami rachunkowymi na terenie całej europy. Pozwala to nam na kompleksową ofertę dla przedsiębiorstw z różnych branż i w odmiennych rozmiarach.

 

Księgowość spółek za granicą

Ze względu na duże zainteresowanie prowadzeniem działalności gospodarczej przy pomocy spółek zarejestrowanych poza granicami Polskich oferujemy także możliwość wynajęcia biura rachunkowego poza granicami naszego kraju. Usługa ta jest połączona z otwieraniem rachunków bankowych dostępnych zdalnie oraz wirtualnym biurem pozwalającym zapanować nad całością korespondencji wpływającej do firmy. Dobrze rozeznany księgowy doradzi także w sprawach podatkowych umożliwiając w ten sposób na ograniczenie nakładów jakie trzeba przeznaczyć na fiskusa.

 

Reprezentacja przed urzędami

księgowośćW wypadku kiedy Państwa firma wchodzi w spór z organami administracji podatkowej oferujemy usługi doradcze oraz reprezentację. Reprezentacja dotyczy zarówno składania bezpośrednio wniosków do organów administracji skarbowej jak i pism procesowych na wypadek postępowania przed sądem administracyjnym. Nasze doświadczenie w tym zakresie oraz kontakty z kancelariami prawno-podatkowymi w całej europie umożliwiają wam posiadanie ochrony prawnej w każdym z Państw członkowskich.

 

Oszczędności

Dobrze prowadzona księgowość połączona z regularną spłatą zobowiązań podatkowych pozwala uniknąć opłat wynikających z odsetek za zaległe podatki. Kolejnym kosztem są opłaty wynikających z postępowania przed urzędami skarbowymi. Zadbamy o to, aby sprawozdania rachunkowe były przygotowane w sposób jasne i czytelny oraz wynikający z lokalnych przepisów prawnych. Gwarantuje to, że wasza firma będzie prowadzona w możliwie najtańszy sposób.

 

Gwarancja jakości

Nasi księgowi za cel stawiają sobie utrzymanie usług na najwyższym poziomie i gwarantują jakość przygotowanych przez siebie dokumentów. Naszym celem jest zagwarantowanie Państwu usługi księgowej która pozwala wam zapomnieć o formalnościach i dokumentacji. Dzięki temu macie możliwość skoncentrować się na tym co istotne czyli waszym biznesie. Grono naszych klientów stale rośnie i jest to wynikiem naszego zaangażowania w pracę. Posiadamy doskonałą historię współpracy z naszymi klientami i jesteśmy w stanie przedstawić ich referencje.

rachunkowość spółek